CBP
Zasilacz UPS CyberPower BU650EG-FR
247,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 158 mm |
| Wysokość produktu | 91,5 mm |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Głębokość produktu | 240 mm |
Cechy
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,65 kVA |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 167 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 2,83 A |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 295 V |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
Bateria
| Czas ładowania | 8 h |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Plastik |
| Układ | Kompaktowy |
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].