CBP
Zasilacz UPS CyberPower CP1600EPFCLCD
1 998,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 11 kg |
| Głębokość produktu | 355 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
Cechy
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Możliwość odłączenia przewodu zasilania | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,6 kVA |
| Moc rzeczywista | 1000 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Wartość znamionowa udaru energii | 405 J |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Bateria
| Czas ładowania | 8 h |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 9,7 min |
| Kasetka na zapasowe baterie | RBP0142 |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 2,6 min |
Porty i interfejsy
| Typ portu USB | USB Type A/USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,83 m |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Zasilanie |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
Szczegóły techniczne
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].