CBP
Zasilacz UPS CyberPower CPS1000E (TWR; 1000VA)
1 902,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
Cechy
| Częstotliwość wejściowa | 45/65 Hz |
| Regulacja częstotliwości wyjściowej | 50/60 Hz |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 140 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Auto-restart | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia, Wymiana baterii |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Częstotliwość przełączania |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Moc rzeczywista | 700 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 10 ms |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Zarządzanie przez stronę www | Nie |
Bateria
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Prąd ładowania | 15 A |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Pojemność baterii | 200 Ah |
Porty i interfejsy
| Liczba wyjść typu F | 2 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
Pozostałe funkcje
| Typ wymagany ochrony wejściowej | 3-biegunowy wyłącznik |
Konstrukcja
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Żółty |
| Diody LED | Zasilanie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Wysokość produktu | 241 mm |
| Szerokość produktu | 208 mm |
| Głębokość produktu | 153 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].