CBP
Zasilacz UPS CyberPower OR600ERM1U
1 519,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE, EAC, RCM |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel USB |
Bateria
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 13 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 4 min |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
Cechy
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Wartość znamionowa udaru energii | 405 J |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 271 V |
| Współczynnik mocy | 0,6 |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Sieć |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Cyfrowa linia abonencka (DSL) |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 165 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Telefon |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Faks |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Modem |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,6 kVA |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
Porty i interfejsy
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | C14 panel |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Diody LED | Operacje |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Układ | Rack |
| Długość kabla | 1,83 m |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Waga produktu | 7,8 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 433 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Szerokość opakowania | 530 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].