CBP
Zasilacz UPS CyberPower PR1000ELCD (TWR; 1000VA)
2 396,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE, EAC, RCM, RoHS |
Pozostałe funkcje
| System operacyjny | Windows 7 / Vista / XP / 2000, Server 2003 / 2008, Linux |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 1 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | C14 panel |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
Cechy
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Wartość znamionowa udaru energii | 405 J |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 301 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 151 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
Bateria
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 16 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 4 min |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 221 mm |
| Głębokość produktu | 432 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 18,9 kg |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel USB |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
Konstrukcja
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Błąd |
| Diody LED | Operacje |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 360 mm |
| Szerokość opakowania | 316 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].