CBP
Zasilacz UPS CyberPower PR3000ERTXL2U
7 451,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE , FCC Class A , UL , CISPR 22 Class A , IEC62040-2 , RCM , VCCI , EN 61000-3-2 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Pozostałe funkcje
| Obejście | GreenPower UPS |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | C19 panel |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | C20 panel |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
Cechy
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Moc rzeczywista | 3000 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Protokoły zarządzające | SNMP/HTTP |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Czas transferu (Tryb Linii do Trybu Baterii) | 4 ms |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 288 V |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Gniazdo wyłącznika | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 159 V |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wartość znamionowa udaru energii | 2430 J |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Konstrukcja
| Pojemność stelaża | 2U |
| Diody LED | Operacje |
| Diody LED | Błąd |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Pojemność opakowania | 40800 cm³ |
Bateria
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 7,1 min |
| Kasetka na zapasowe baterie | RBP0129 |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 1,7 min |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 32,8 kg |
| Wysokość produktu | 86,5 mm |
| Szerokość produktu | 433 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].