CBP
Zasilacz UPS CyberPower UT1500EG-FR
797,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 167 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Ilość faz | 1 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Emisja ciepła | 34,1 BTU/h |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Maksymalne natężenie prądu | 6,52 A |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Telefon |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Modem |
| Poziom hałasu | 50 dB |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wartość znamionowa udaru energii | 150 J |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Sieć |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 295 V |
| Moc rzeczywista | 900 W |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Diody LED | Tak |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9,1 kg |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
Porty i interfejsy
| Typ portu USB | USB Type A/USB Type-C |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów wejściowych RJ11/RJ45 | 1 |
| Liczba portów wyjściowych RJ11/RJ45 | 1 |
| Port USB | Tak |
Dane opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
Bateria
| Czas ładowania | 8 h |
| Prąd ładowania | 2,1 A |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].