EAT
ZASILACZ UPS Eaton 3P Ellipse 550 DIN 3P550D
498,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 CE UKCA Cm |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Cechy
| Wydajność (tryb ECO) | 97% |
| Przebieg falowy | Stopniowo |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Topologia UPS | Czuwanie (Offline) |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,6 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 284 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,55 kVA |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 161 V |
| Częstotliwość wejściowa | 46/70 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 284 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 161 V |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Poziom hałasu | 25 dB |
| Moc rzeczywista | 330 W |
| Wydajność | 97% |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
Pozostałe funkcje
| Wilgotność względna | 0 - 95% |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 220-240 V |
| Typ połączenia wchodzącego | C14 |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu haków | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3 kg |
| Wysokość produktu | 263 mm |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
Bateria
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 4,5 Ah |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | C3 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | LED |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].