EAT
ZASILACZ UPS Eaton 3P Ellipse 700 USB DIN 3P700UD
644,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 CE UKCA Ukr Cm |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
Cechy
| Moc rzeczywista | 420 W |
| Poziom hałasu | 25 dB |
| Częstotliwość wejściowa | 46/70 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 264 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 184 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,7 kVA |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 184 V |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Wydajność | 97% |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,6 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 264 V |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Topologia UPS | Czuwanie (Offline) |
| Przebieg falowy | Stopniowo |
Bateria
| Rodzaj baterii | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel USB |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 263 mm |
Konstrukcja
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | LED |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Pozostałe funkcje
| Typ połączenia wchodzącego | C14 |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 220-240 V |
| Wilgotność względna | 0 - 95% |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C1 panel |
| Typ portu USB | USB Type A/USB Type-C |
| Typy wyjść AC | C3 panel |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].