EAT
ZASILACZ UPS Eaton 5E 900 USB DIN G2
440,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | EN IEC 62040-1:2019; EN 62040-2:2006; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021; CE; EAC; UKCA; Cm; Ukr |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
Bateria
| Zimny start | Tak |
| Automatyczny test baterii | Tak |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
Cechy
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,9 kVA |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Auto-restart | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Poziom hałasu | 25 dB |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 288 mm |
| Wysokość produktu | 148 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | WEEE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Dyrektywa niskonapięciowa (LVD) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].