EAT
Zasilacz UPS Eaton 5PX 3000i RT2U Netpack G2 (5PX3000IRTNG2)
13 324,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm |
| Diody LED | Tak |
| Bezpieczeństwo | IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Pozostałe funkcje
| Złącza wyjściowe | 8 x IEC C13 (10A) 2 x IEC C19 (16A) |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
Cechy
| Moc rzeczywista | 3000 W |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 160 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 294 V |
| Częstotliwość wejściowa | 47/70 Hz |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 31,7 kg |
| Wysokość produktu | 85,5 mm |
| Głębokość produktu | 483 mm |
| Szerokość produktu | 438 mm |
Porty i interfejsy
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wtyczka | C20 panel |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 10 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C19 panel |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
Bateria
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
Dane opakowania
| Dołączona karta zarządzająca | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].