EAT
Zasilacz UPS Eaton 5SC 3000i RT2U
7 746,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE, CB report (TÜV) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bezpieczeństwo | IEC / EN 62040-1, UL 1778 |
| Układ | Rackmount/Tower |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Porty i interfejsy
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Wtyczka | C20 panel |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Typy wyjść AC | C19 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Port RS-232 | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 86,2 mm |
| Głębokość produktu | 647 mm |
| Szerokość produktu | 441 mm |
| Waga produktu | 35,3 kg |
Cechy
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 276 V |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Częstotliwość wejściowa | 45/55 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 184 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Pozostałe funkcje
| Napięcie operacyjne | 230 V |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].