EAT
Zasilacz UPS EATON ELP650IEC (TWR; 650VA)
827,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wtyczka | C14 panel |
Cechy
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Faks |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Modem |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Sieć |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 285 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,65 kVA |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Moc rzeczywista | 400 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Telefon |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 150 V |
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Bezpieczeństwo | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040 -2, CB, CE |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Waga produktu | 6,6 kg |
Bateria
| Zimny start | Tak |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Nie |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 9 min |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
Pozostałe funkcje
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].