EVE
Zasilacz UPS EVER DUO 350 AVR (TWR; 350VA) (T/DAVRTO-000K35/00)
263,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Zimny start | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Szerokość opakowania | 122 mm |
| Głębokość produktu | 286 mm |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość produktu | 158 mm |
Konstrukcja
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Cechy
| Przebieg falowy | Sinus |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Moc rzeczywista | 245 W |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 191 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,35 kVA |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 253 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Słyszalny alarm | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].