EVE
Zasilacz UPS EVER DUO 850 AVR USB (TWR; 850VA) (T/DAVRTO-000K85/00)
487,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Obsługa HID | Tak |
| Typ gniazda | 6 x IEC 320 C13 (10 A) |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
Bateria
| Zimny start | Tak |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Ilość faz | 1 |
Cechy
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,85 kVA |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 550 W |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 253 V |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm przeciążenia |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 191 V |
| Słyszalny alarm | Tak |
Konstrukcja
| Długość kabla | 10 m |
| Układ | Tower |
| Rodzaj chłodzenia | Naturalny |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 1000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 325 mm |
| Wysokość opakowania | 256 mm |
| Waga produktu | 6,9 kg |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].