EVE
Zasilacz UPS EVER EASYLINE 2200 AVR USB (T/EASYTO-002K20/00)
999,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 170 V |
| Moc rzeczywista | 1200 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,22 kVA |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 280 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
Bateria
| Czas ładowania | 6 h |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | Typu E |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].