EVE
Zasilacz UPS EVER ECO Pro 1200 AVR CDS 19" (Rack; 1200VA) (W/EAVRRM-001K20/00)
1 583,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 168 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 184 V |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 264 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 264 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,2 kVA |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Moc rzeczywista | 780 W |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
Bateria
| Zimny start | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | IEC 320 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 485 mm |
| Szerokość opakowania | 505 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 11,4 kg |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
Konstrukcja
| Pojemność stelaża | 2U |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Rack |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].