EVE
Zasilacz UPS EVER ECO Pro 700 AVR CDS 19" 2U (Rack; 700VA) (W/EAVRRM-000K70/00)
1 319,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
Cechy
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 168 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 264 V |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 264 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Moc rzeczywista | 420 W |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 184 V |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,7 kVA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm przeciążenia |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Szerokość produktu | 485 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Szerokość opakowania | 505 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
Porty i interfejsy
| Typ portu USB | Mini-USB B |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Układ | Rack |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bateria
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Zimny start | Tak |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].