EVE
Zasilacz UPS EVER SINLINE 1200 USB HID 19" 2U (Rack; 1200VA) (W/SL00RM-001K20/07)
2 062,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Zimny start | Tak |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
Cechy
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 264 V |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 184 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,2 kVA |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Moc rzeczywista | 780 W |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 160 V |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 264 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 515 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Waga produktu | 17 kg |
Konstrukcja
| Pojemność stelaża | 2U |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Czarny |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Typ portu USB | USB Typu B |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].