EVE
Zasilacz UPS EVER SINLINE RT XL 3000 (3000VA) (W/SRTXRT-003K00/00)
6 467,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wtyczka | C20 panel |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C19 panel |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
Cechy
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 178 V |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 195 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 253 V |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Moc rzeczywista | 3000 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 281 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Dane opakowania
| Przewody | Kabel mocy wejściowy |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Gumowe nóżki | Tak |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 8 |
| Czas ładowania | 4 h |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Zimny start | Tak |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 7 min |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 3 min |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Głębokość produktu | 630 mm |
| Wysokość opakowania | 247 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Szerokość opakowania | 547 mm |
| Waga produktu | 42 kg |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 1000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Pozostałe funkcje
| Ilość faz | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].