PWA
Zasilacz UPS POWER WALKER VI 1000 R1U (Rack; 1000VA)
1 733,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Współczynnik mocy | 0,6 |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Częstotliwość wejściowa | 45/55 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 165 V |
| Moc rzeczywista | 600 W |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 485 mm |
| Waga produktu | 14,2 kg |
| Szerokość produktu | 433 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Porty i interfejsy
| Port RS-232 | 1 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | C14 panel |
| Port USB | Tak |
Bateria
| Czas ładowania baterii (90%) | 8 h |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 10,3 min |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Napięcie baterii | 6 V |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 0,8 min |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
Szczegóły techniczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].