PWA
Zasilacz UPS POWER WALKER VI 500 R1U (Rack; 500VA)
905,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,5 kVA |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Regulacja częstotliwości wyjściowej | 0.5 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 10% |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Częstotliwość wejściowa | 45/55 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 165 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Moc rzeczywista | 300 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,6 |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 433 mm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Szerokość opakowania | 537 mm |
| Głębokość produktu | 216 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Port RS-232 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Bateria
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 10,3 min |
| Napięcie baterii | 6 V |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 0,8 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Dane opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Kabel USB |
Konstrukcja
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Układ | Rack |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].