PWA
Zasilacz UPS POWER WALKER VI 600 STL FR (600VA)
317,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Czas ładowania | 8 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 5 min |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Cechy
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,6 kVA |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Wydajność | 95,3% |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
Pozostałe funkcje
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].