PWA
Zasilacz UPS POWER WALKER VI 650 SB FR (650VA)
266,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Czas ładowania | 8 h |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 4,5 min |
| Napięcie baterii | 12 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 158 mm |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Głębokość produktu | 252 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Szerokość opakowania | 122 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Cechy
| Wydajność | 95,3% |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,65 kVA |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Regulacja częstotliwości wyjściowej | 1 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,55 |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Konstrukcja
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
Dane opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pojemność opakowania | 3800 cm³ |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].