GAR
Zegarek Garmin Fenix 7X Pro Solar, 51mm MIP Black
2 926,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
| Ostrzeżenia | Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Kolor obudowy zegarka | Szary |
| Materiał obudowy | Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP), Stal nierdzewna |
| Rozmiar obudowy zegarka | 51 mm |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Rozmiar nadgarstka | 127 - 210 mm |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor paska | Czarny |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
Sieć
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
Wyświetlacz
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,4" |
| Rozdzielczość | 280 x 280 px |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Technologia wyświetlacza | MIP |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ szkła | Power Glass |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 96 g |
| Grubość | 1,49 cm |
| Szerokość produktu | 51 mm |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie energią słoneczną | Tak |
| Żywotność baterii | 37 dni |
Wydajność
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Pamięć Flash | 32 GB |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
Cechy
| Monitor pracy serca | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Programowanie treningu | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Automatyczne dostosowywanie się programu treningowego | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Zdalne odtwarzanie dźwięku | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Barometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Stoper | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Automatyczne wykrywanie dziennej aktywności | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Pomiar tętna | Ręczny |
| Pedometr | Tak |
| Alarm | Tak |
| Zdalne robienie zdjęć | Tak |
| Zalecenia dot. treningu | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Termometr | Tak |
| Monitor ciśnienia krwi | Tak |
| Jakość snu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].