GAR
Zegarek Garmin Fenix 8, 51mm AMOLED Black
5 214,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 76 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 51 x 51 x 14,7 mm |
| Szerokość paska | 2,6 cm |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 1,4" |
| Rozdzielczość | 454 x 454 px |
| Średnica wyświetlacza | 3,56 cm |
| Rozmiar wyświetlacza | 35,56 x 35,56 mm |
| Typ szkła | Szafirowe |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
Wydajność
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Blokada klawiatury | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pamięć Flash | 32 GB |
Zawartość opakowania
| Podstawa ładująca | Tak |
| Przewody | USB |
Konstrukcja
| Kolor obudowy zegarka | Tytan |
| Rozmiar obudowy zegarka | 51 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP), Tytan |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Odpinany pasek | Tak |
| Materiał soczewki | Szafirowe |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Wodoodporny do | 40 m |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Kształt | Okrągły |
| Minimalna długość paska | 12,7 cm |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Kolor paska | Czarny |
| Maksymalna długość paska | 21 cm |
Cechy
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Powiadomienia o niskim tętnie | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Obszar obliczeń | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Automatyczna pauza | Tak |
| Foot pod | Tak |
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Wibrujący budzik | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Wysokościomierz | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Zdalne robienie zdjęć | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Stoper | Tak |
| Silnik wibracyjny | Tak |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Tryb multisport | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Inteligentne przebudzenie | Tak |
| Zdalne odtwarzanie dźwięku | Tak |
| Barometr | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Alarm | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Alarm czasu/dystansu | Tak |
| Termometr | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Barometr | Tak |
| Zalecana aktywność | Wędrówki |
| Zalecana aktywność | Skateboarding |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Fitness |
| Zalecana aktywność | Golf |
| Zalecana aktywność | Badminton |
| Zalecana aktywność | Koszykówka |
| Zalecana aktywność | Boks |
| Zalecana aktywność | Pilates |
| Zalecana aktywność | Piłka nożna |
| Zalecana aktywność | Jazda na nartach |
| Zalecana aktywność | Siatkówka |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Zalecana aktywność | Rowing |
| Zalecana aktywność | Łowiectwo |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Zalecana aktywność | Wspinaczka |
| Zalecana aktywność | Chodzenia |
| Zalecana aktywność | Jazda konna |
| Zalecana aktywność | Surfing |
| Zalecana aktywność | Nurkowanie |
| Zalecana aktywność | Praca z oddechem |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Zalecana aktywność | Tenis |
| Zalecana aktywność | Motor sports |
| Zalecana aktywność | Żeglarstwo |
| Zalecana aktywność | Baseball |
| Zalecana aktywność | Triatlon |
| Zalecana aktywność | Wędkarstwo |
| Zalecana aktywność | Hokej |
| Zalecana aktywność | Yoga |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
Moc
| Żywotność baterii (max) | 4 tygodni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 84 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 29 dni |
Sieć
| GLONASS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].