GAR
Zegarek Garmin Fenix 8 Pro Sapphire Titanium, 51mm AMOLED Black
6 108,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zalecana aktywność | Wędrówki |
| Zalecana aktywność | Skateboarding |
| Stoper | Tak |
| Zalecana aktywność | Paddling |
| Zalecana aktywność | Rowing |
| Zalecana aktywność | Łowiectwo |
| Zalecana aktywność | Snowboarding /Jazda na desce |
| Zalecana aktywność | Outdoor rowing |
| Powiadomienia SMS | Tak |
| Zalecana aktywność | Jazda na nartach |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Zalecana aktywność | Wspinaczka |
| Obsługiwane aplikacje | Connect IQ |
| Zalecana aktywność | Gimnastyka |
| Zalecana aktywność | Jazda konna |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Zalecana aktywność | Piłka nożna |
| Zalecana aktywność | Siatkówka |
| Zalecana aktywność | HIIT |
| Zalecana aktywność | Stair stepper |
| Specjalne przyciski smartwatch | Funkcja |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Zalecana aktywność | Koszykówka |
| Zalecana aktywność | Boks |
| Zalecana aktywność | Pilates |
| Barometr | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Funkcja powiadomienia SOS | Tak |
| Zalecana aktywność | Surfing |
| Zalecana aktywność | Nurkowanie |
| Zalecana aktywność | Praca z oddechem |
| Wiele profili rowerowych | Tak |
| Zalecana aktywność | Triatlon |
| Zalecana aktywność | Wędkarstwo |
| Zalecana aktywność | Hokej |
| Zalecana aktywność | Yoga |
| Zalecana aktywność | Chodzenia |
| Zalecana aktywność | Tenis |
| Zalecana aktywność | Motor sports |
| Zalecana aktywność | Żeglarstwo |
| Zalecana aktywność | Baseball |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Zalecana aktywność | Golf |
| Zalecana aktywność | Badminton |
| Jakość snu | Tak |
| Odgrywanie muzyki | Tak |
| Obszar obliczeń | Tak |
| Pomiar tętna | Ręczny |
| Czujnik temperatury skóry | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Automatyczna pauza | Tak |
| Tryb multisport | Tak |
| Zalecenia dot. treningu | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Czujnik głębokościomierza | Tak |
| Wykrywanie bezdechu sennego | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| SMS | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Aktywnych minut | Tak |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Kalkulator |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Budzik |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Alarm | Tak |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Stoper |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Kalendarz |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Krokomierz |
| Trening interwałowy | Tak |
| Termometr | Tak |
Konstrukcja
| Kolor sprzączki | Szary |
| Kolor obudowy zegarka | Tytan |
| Kolor obudowy zegarka | Grafitowy |
| Materiał obudowy | Polimer, Tytan |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Rozmiar obudowy zegarka | 51 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor paska | Czarny |
| Rozmiar nadgarstka | 127 - 210 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Tworzywo paska | Silikon |
Moc
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 123 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 648 h |
| Żywotność baterii | 27 dni |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Wyświetlacz
| Średnica wyświetlacza | 3,56 cm |
| Typ szkła | Szafirowe |
| Always-on display | Tak |
| Rozdzielczość | 454 x 454 px |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Przekątna ekranu | 1,4" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość paska | 2,6 cm |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Grubość | 1,65 cm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Szerokość opakowania | 94 mm |
| Wysokość opakowania | 94 mm |
| Głębokość opakowania | 88 mm |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | Nie |
| NFC | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Port USB | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Wydajność
| Radio FM | Nie |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pamięć Flash | 32 GB |
Sieć
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| ANT+ dostępne | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ładowarka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].