GAR
Zegarek Garmin Forerunner 165, 43mm AMOLED Black
1 239,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Stoper | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Termometr | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Barometr | Tak |
| Wysokościomierz | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Budzik |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Stoper |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Kalendarz |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Minutnik |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Alarm | Tak |
| Barometr | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
Konstrukcja
| Rozmiar obudowy zegarka | 43 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
| Materiał obudowy | Polimer |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Typ zamknięcia | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Kolor sprzączki | Srebrny |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Kolor paska | Szary |
| Kształt | Okrągły |
| Rozmiar nadgarstka | 126 - 203 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Kolor paska | Czarny |
Sieć
| ANT+ dostępne | Tak |
| Galileo | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
Oprogramowanie
| Aplikacje sportowe | Connect IQ |
Wyświetlacz
| Rozmiar wyświetlacza | 30,4 x 30,4 mm |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 1,2" |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 390 x 390 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
Moc
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 19 h |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Żywotność baterii | 11 dni |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Akumulatorek | Tak |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 43 mm |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 39 g |
| Grubość | 1,16 cm |
Wydajność
| Pamięć Flash | 4 GB |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ładowarka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].