GAR
Zegarek Garmin Forerunner 55, 42mm MIP Turquoise
879,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Oprogramowanie
| System operacyjny | Android, iOS |
| Aplikacje sportowe | Connect IQ |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Akwamarynowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Kolor paska | Turkusowy |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Rozmiar nadgarstka | 126 - 203 mm |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Kształt | Okrągły |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Rozmiar obudowy zegarka | 42 mm |
| Materiał soczewki | Szkło |
Cechy
| Osobiste cele | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Alarm | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Programowanie treningu | Tak |
| Powiadomienia SMS | Tak |
| Wbudowana metrówka | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Stoper | Tak |
| Obszar obliczeń | Tak |
| Foot pod | Tak |
| Kalendarz polowań/brań ryb | Tak |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Jakość snu | Tak |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
Porty i interfejsy
| NFC | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 37 g |
| Grubość | 1,16 cm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Akumulatorek | Tak |
| Żywotność baterii | 14 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 20 h |
| Żywotność baterii | 200 h |
Pozostałe funkcje
| Wysokość produktu | 42 mm |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 208 x 208 px |
| Technologia wyświetlacza | MIP |
| Przekątna ekranu | 1,04" |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
Sieć
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].