GAR
Zegarek Garmin Instinct 2X Solar, 50mm Whitestone
1 583,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
Cechy
| Przebyty dystans | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Termometr | Tak |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Zalecana aktywność | Hokej |
| Zalecana aktywność | Wspinaczka |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Zalecana aktywność | Tenis |
| Zalecana aktywność | Motor sports |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Zalecana aktywność | Rowing |
| Zalecana aktywność | Boks |
| SMS | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Zalecana aktywność | Chodzenia |
| Zalecana aktywność | Wędrówki |
| Zalecana aktywność | Skateboarding |
| Zalecana aktywność | Badminton |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Zalecana aktywność | Jazda na nartach |
| Tryb zegarka | 12 h/24 h |
| Zalecana aktywność | Piłka nożna |
| Zalecana aktywność | Siatkówka |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Foot pod | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Alarm | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Fitness |
| Odnowiony | Nie |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Stoper | Tak |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Zalecana aktywność | Piłka ręczna |
| Barometr | Tak |
| Zalecana aktywność | Jazda konna |
| Zalecana aktywność | Taekwondo |
| Zalecana aktywność | Baseball |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zasilanie energią słoneczną | Tak |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 150 h |
Wydajność
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Pamięć Flash | 0,064 GB |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
Waga i rozmiary
| Grubość | 1,45 cm |
| Waga produktu | 67 g |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Technologia wyświetlacza | MIP |
| Przekątna ekranu | 1,1" |
| Podświetlenie | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 176 x 176 px |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Rozmiar wyświetlacza | 27 x 27 mm |
| Typ szkła | Power Glass |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
Konstrukcja
| Rozmiar obudowy zegarka | 50 mm |
| Kolor paska | Biały |
| Materiał obudowy | Polimer |
| Wodoodporność | Tak |
| Kolor obudowy zegarka | Biały |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Kolor sprzączki | Szary |
| Kształt | Okrągły |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].