GAR
Zegarek Garmin Tactix 7, 51mm AMOLED Black
4 637,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny, Wodoodporna |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Kształt | Okrągły |
| Rozmiar nadgarstka | 127 - 210 mm |
| Kolor sprzączki | Czarny |
| Typ zamknięcia | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Kolor paska | Czarny |
| Wodoodporność | Tak |
| Materiał obudowy | Polimer wzmocniony włóknem szklanym (GFRP), Tytan |
| Materiał soczewki | Szafirowe |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
| Rozmiar obudowy zegarka | 51 mm |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
Wyświetlacz
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozdzielczość | 454 x 454 px |
| Typ szkła | Szafirowe |
| Średnica wyświetlacza | 3,56 cm |
| Przekątna ekranu | 1,4" |
Waga i rozmiary
| Grubość | 1,65 cm |
| Waga produktu | 96 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 51 x 51 x 16 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Szerokość paska | 2,6 cm |
Sieć
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| ANT+ dostępne | Tak |
| GPS | Tak |
Cechy
| Zalecana aktywność | HIIT |
| Przebyty dystans | Tak |
| Termometr | Tak |
| Aktywnych minut | Tak |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Zalecana aktywność | Golf |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Zalecana aktywność | Yoga |
| Kalendarz | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Barometr | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Zalecana aktywność | Pilates |
| Barometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810G |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Alarm | Tak |
| Alert pogodowy | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Automatyczna pauza | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Wysokościomierz | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
Moc
| Żywotność baterii | 31 dni |
| Czas życia baterii (tryp oszczędzania energii) | 984 h |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 89 h |
Wydajność
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pamięć Flash | 32 GB |
Porty i interfejsy
| Wi-Fi | Tak |
| Port USB | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].