GAR
Zegarek Garmin Venu 3, 45mm AMOLED Whitestone
1 956,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Monitor pracy serca | Tak |
| Automatyczna pauza | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Wbudowana metrówka | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Termometr | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Alarm | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Zalecana aktywność | Pilates |
| Barometr | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Alarm czasu/dystansu | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Test fitness | Tak |
| Powiadomienia SMS | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Zalecana aktywność | Yoga |
| Stoper | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
Wyświetlacz
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 454 x 454 px |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Średnica wyświetlacza | 3,54 cm |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 1,4" |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
Konstrukcja
| Kolor paska | Biały |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Materiał obudowy | Polimer |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Minimalna długość paska | 13,5 cm |
| Rozmiar obudowy zegarka | 45 mm |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Kolor obudowy zegarka | Srebrny |
| Kolor obudowy zegarka | Biały |
| Odpinany pasek | Tak |
| Maksymalna długość paska | 20 cm |
| Rozmiar nadgarstka | 135 - 200 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Kształt | Okrągły |
Porty i interfejsy
| Wi-Fi | Tak |
| Port USB | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Moc
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 26 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 14 dni |
Wydajność
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pamięć Flash | 8 GB |
| Blokada klawiatury | Tak |
Sieć
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| ANT+ dostępne | Tak |
| Galileo | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Grubość | 1,2 cm |
| Waga produktu | 46 g |
| Szerokość produktu | 45 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].