GAR
Zegarek Garmin Venu 3S, 41mm AMOLED French Grey
1 966,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Alarm czasu/dystansu | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Termometr | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Powiadomienia SMS | Tak |
| Test fitness | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Zalecana aktywność | Yoga |
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca | Tak |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Alarm | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Wbudowana metrówka | Tak |
| Zalecana aktywność | Pilates |
| Barometr | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Pedometr | Tak |
Wyświetlacz
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Średnica wyświetlacza | 3,04 cm |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Rozdzielczość | 390 x 390 px |
| Przekątna ekranu | 1,2" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
Konstrukcja
| Rozmiar obudowy zegarka | 41 mm |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Kolor obudowy zegarka | Szary |
| Kolor obudowy zegarka | Złoto |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Odpinany pasek | Tak |
| Materiał obudowy | Polimer |
| Rozmiar nadgarstka | 110 - 175 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Minimalna długość paska | 11 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Kolor paska | Szary |
| Maksymalna długość paska | 17,5 cm |
Moc
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 21 h |
| Żywotność baterii | 10 dni |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Wydajność
| Blokada klawiatury | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
Sieć
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Grubość | 1,2 cm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość produktu | 41 mm |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].