GAR
Zegarek Garmin Venu X1, 46mm AMOLED French Gray
3 549,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Garmin Venu Sq 2 Music, JABRA Elite 3 Active |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| Port USB | Nie |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 2" |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Rozdzielczość | 448 x 486 px |
| Always-on display | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Moc
| Żywotność baterii | 11 dni |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 264 h |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 26 h |
Cechy
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Fitness |
| Zalecana aktywność | Rowing |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Jakość snu | Tak |
| Odgrywanie muzyki | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Alarm | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Zalecana aktywność | Wspinaczka |
| Zalecana aktywność | Golf |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Typ czujnika tętna | Optyczny |
| Tracker aktywności | Tak |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Minutnik | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Silnik wibracyjny | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Stoper | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Powiadomienia SMS | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Grubość | 7,9 mm |
| Waga produktu | 34 g |
Konstrukcja
| Tworzywo paska | Nylon |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Kolor sprzączki | Złoto |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolor obudowy zegarka | Tytan |
| Typ zamknięcia | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Kolor paska | Szary |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Kolor obudowy zegarka | Złoto |
| Odpinany pasek | Tak |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Nazwa koloru opaski | French Grey |
| Materiał soczewki | Szafirowe |
Sieć
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| ANT+ dostępne | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
Wydajność
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].