GAR
Zegarek Garmin Vivoactive 6, 42mm AMOLED Jasper Green
1 535,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Oprogramowanie
| System operacyjny | iOS, Android |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 390 x 390 px |
| Przekątna ekranu | 1,2" |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Ekran dotykowy | Tak |
Waga i rozmiary
| Grubość | 1,11 cm |
| Szerokość produktu | 42,2 mm |
| Waga produktu | 23 g |
| Szerokość paska | 2 cm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 42,2 x 42,2 x 11,1 mm |
| Głębokość produktu | 42,2 mm |
| Waga taśmy | 13 g |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| Port USB | Nie |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 264 h |
| Żywotność baterii | 11 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 21 h |
Konstrukcja
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Materiał obudowy | Aluminium, Polimer |
| Rozmiar obudowy zegarka | 42 mm |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Kolor obudowy zegarka | Zielony |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Kolor sprzączki | Zielony |
| Kolor paska | Zielony |
| Rozmiar nadgarstka | 125 - 190 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Kształt | Okrągły |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Materiał soczewki | Szkło |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
Cechy
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Wbudowana metrówka | Tak |
| Termometr | Tak |
| Przesył danych dot. rytmu serca | Bluetooth/ANT+ |
| Stoper | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Zalecana aktywność | Jazda na nartach |
| Zalecana aktywność | Golf |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Rowing |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Alarm | Tak |
| Barometr | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Typ czujnika tętna | Optyczny |
| Tracker aktywności | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
Sieć
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| ANT+ dostępne | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ładowarka | Tak |
Wydajność
| Pamięć Flash | 8 GB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].