CRC
Zestaw DDR5 48GB PC 5600 CL46 (2x24GB) Crucial Pro
2 446,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| Napięcie pamięci | 5 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pamięć RAM | 48 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 24 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| On-Die ECC | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].