IBO
Zestaw głośników IBOX IGLSP1B (2.0; ciemne drewno)
39,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 74 mm |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Czułość | 86 dB |
| Zakres częstotliwości | 30 - 17000 Hz |
Głośniki
| Położenie głośnika | Przednie |
| Ilość przetworników | 2 |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Pilot zdalnego sterowania | Przewodowa |
| Diody LED | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
Zawartość opakowania
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].