LOG
Zestaw głośników komputerowe Logitech 980-000413 (2.1; kolor czarny)
317,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Minimalne wymagania systemowe | — Karta dźwiękowa lub wyjście audio 3,5 mm — Windows XP, Windows Vista lub Mac OS X w wersji 10.3.9 lub nowszej |
| Zakres częstotliwości | 48 - 20000 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Dane logistyczne
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,81 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 492 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 343 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 168 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
Wydajność
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Pilot zdalnego sterowania | Przewodowa |
| Moc wyjściowa (RMS) | 25 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Moc szczytowa (PMPO) | 50 W |
Głośniki satelitarne
| Moc satelit rms | 5 W |
| Wymiary głośnika satelitarnego (SxGxW) | 81 x 89 x 146 mm |
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
| Waga głośnika satelitarnego | 240 g |
Subwoofer
| Liczba głośników subwoofer | 1 |
| Wymiary subwoofera (SxGxW) | 220 x 150 x 228 mm |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 15 W |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 2,3 kg |
Pozostałe funkcje
| Nadaje się do użytku w kraju/lokalizacji | Europa |
| Baterie w zestawie | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wejście liniowe | Tak |
| Łączność line-in | 3.5 mm |
| Bluetooth | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 327 mm |
| Szerokość opakowania | 158,8 mm |
| Wysokość opakowania | 239,7 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,1 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].