LOG
Zestaw głośników komputerowe Logitech G560 980-001301 (2.1; kolor czarny)
960,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Minimalne wymagania systemowe | WYMAGANIA: - Komputer zport USB lub wejście 3,5mm, bądź urządzenia zobsługą technologii Bluetooth, wtym komputery, smartfony itablety - Windows10, Windows8.1 lub Windows7 - MacOSX (dźwięk DTS:X nie jest obsługiwany) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pasmo Bluetooth | 25 m |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
Wydajność
| Moc szczytowa (PMPO) | 240 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Moc wyjściowa (RMS) | 120 W |
Głośniki satelitarne
| Wymiary głośnika satelitarnego (SxGxW) | 166 x 118 x 148 mm |
| Waga głośnika satelitarnego | 1,79 kg |
| Moc satelit rms | 30 W |
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB |
Pozostałe funkcje
| Baterie w zestawie | Nie |
Subwoofer
| Ciężar głośnika niskotonowego | 5,4 kg |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 60 W |
| Liczba głośników subwoofer | 1 |
| Wymiary subwoofera (SxGxW) | 255 x 207 x 404 mm |
Dane logistyczne
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 306 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 442 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 382 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 278 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,99 kg |
| Szerokość opakowania | 362 mm |
| Głębokość opakowania | 426 mm |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].