LOG
Zestaw głośników Logitech 980-000029 (2.0; kolor czarny)
93,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zastosowanie | PC |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 76,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 520 g |
| Wysokość opakowania | 159,5 mm |
| Głębokość opakowania | 169,9 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 400 g |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Wysokość produktu | 158 mm |
| Głębokość produktu | 64 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 332 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,59 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 351 mm |
Głośniki
| Średnica sterownika | 5,1 cm |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość przetworników | 2 |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Nie |
Audio
| Zakres częstotliwości | 90 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2,4 W |
Pozostałe funkcje
| Baterie w zestawie | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].