LOG
Zestaw głośników Logitech Z-623 Speaker 980-000403 (2.1; kolor czarny)
803,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | THX |
| Moc wyjściowa (RMS) | 200 W |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Moc szczytowa (PMPO) | 400 W |
| Kolor produktu | Czarny |
Szczegóły techniczne
| Zawartość opakowania | Dwa głośniki satelitarne Subwoofer Kabel audio 3,5 mm Dokumentacja produktu |
| Minimalne wymagania systemowe | Wymagania systemowe PC/Mac/Linux, łączność, procesor, pamięć, miejsce na dysku i inne informacje pomocnicze Działa z: - Komputerami, odtwarzaczami muzycznymi, telewizorami, odtwarzaczami DVD i innymi źródłami dźwięku z wyjściem dźwiękowym 3,5 mm lub RCA - Konsolami PlayStation2, PLAYSTATION3, Xbox 360 lub Wii przy użyciu kabla audio-wideo dodanego do konsoli |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zakres częstotliwości | 35 - 20000 Hz |
Dane logistyczne
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 651 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,6 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1351 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 335 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 440 mm |
| Produktów na palecie | 36 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 50992060248209 |
Głośniki satelitarne
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
| Waga głośnika satelitarnego | 1,75 kg |
| Wymiary głośnika satelitarnego (SxGxW) | 117 x 126 x 196 mm |
| Moc satelit rms | 35 W |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
Subwoofer
| Ciężar głośnika niskotonowego | 7 kg |
| Wymiary subwoofera (SxGxW) | 305 x 266 x 284 mm |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 130 W |
Pozostałe funkcje
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Złącza audio RCA | 1 |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 302 mm |
| Głębokość opakowania | 311 mm |
| Wysokość opakowania | 421 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Bluetooth | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Audio (3.5mm), Audio Direct |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].