TRU
Zestaw głośników TRUST GXT 629 Tytan 2.1 RGB Black
444,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 240 W |
Wydajność
| Pilot zdalnego sterowania | Bezprzewodowy |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Moc szczytowa | 120 W |
Głośniki satelitarne
| Pasmo przenoszenia głośnika satelit. | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja głośnika satelitarnego | 4 Ω |
| Moc satelit rms | 10 W |
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
Porty i interfejsy
| Łączność line-in | 3.5 mm |
| Bluetooth | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Wejście liniowe | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,24 kg |
Subwoofer
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 30 W |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].