MGN
Zestaw kolumn aktywnych Magnat Transpuls 800A czarne (2 szt)
2 925,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wejście AUX | Tak |
| Technologia aptX | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| HDMI | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ interfejsu głośnika | Terminal |
| RCA | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Waga produktu | 7,4 kg |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość | 2 |
Wydajność
| Wbudowany wzmacniacz | Tak |
| Bass reflex | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Materiał obudowy | MDF |
| Zastosowanie | Zestaw głośnikowy jednostka |
Audio
| Zakres częstotliwości | 34 - 32000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 60 W |
| Częstotliwość skrzyżowania | 3100 Hz |
| Moc szczytowa (PMPO) | 2 x 120 W |
Głośniki
| Ilość przetworników | 2 |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
| Średnica głośnika średniotonowego | 16,5 cm (6.5") |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].