AEG
Zestaw naczyń do gotowania na parze AEG A9OBGC23
551,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Odporny na ciepło | Tak |
| Bezpieczne przechowywanie żywności | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ produktu | Kosz jednoparowy |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
Waga i rozmiary
| Głębokość po złożeniu | 35,4 cm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Szerokość po złożeniu | 32,5 cm |
| Wysokość po złożeniu | 5,5 cm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Wysokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,06 kg |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].