BEK
Zmywarka do zabudowy BEKO DIN35320
1 575,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Roczne spożycie wody | 3612 l |
| Roczne zużycie energii | 262 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na cykl | 0,92 kWh |
| Pobór wody na cykl | 12,9 l |
Wydajność
| Opóźniony start | 9 h |
| Kategoria suszenia | A |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Programy mycia | Mini 35 °C |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Programy mycia | Intensive 70 ºC |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy mycia | Eco 50 ºC |
| Pół wsadu | Tak |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
Cechy
| Cechy szczególne | Zmywarka do zabudowy w meblach. Blat frontowy, front meblowy stanowi wizualizację i nie jest elementem sprzedawanego urządzenia |
Konstrukcja
| System suszenia | Statyczne |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Wypełniony wodą | Gorący |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Waga produktu | 34,3 kg |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].