BEK
Zmywarka do zabudowy BEKO DIS35026
1 606,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (45 cm) |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| System suszenia | Gorące powietrze |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 11,9 l |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 76 kWh |
Wydajność
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Samoczyszczący | Tak |
| Programy mycia | Clean&Shine |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Programy mycia | Intensive 70 ºC |
| Programy mycia | Mini 30 °C |
| Programy mycia | Szybki |
| Opóźniony start | 9 h |
| Programy mycia | Eco 50 ºC |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Kategoria prania | A |
| Kategoria suszenia | A |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Waga produktu | 30,8 kg |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 820 - 870 mm |
| Regulowane nóżki | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Cechy
| Cechy szczególne | Zmywarka do zabudowy w meblach. Blat frontowy, front meblowy stanowi wizualizację i nie jest elementem sprzedawanego urządzenia |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].