BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV6ZMX17E
3 845,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 38,4 kg |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
Ergonomia
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Asystent dozowania | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Podgrzewacz przepływowy | Tak |
| Zdejmowalna góra | Nie |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Nie |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Regulowane nóżki | Tak |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Obciążenie | 2400 W |
| Prąd | 10 A |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Zużycie energii na 100 cykli | 59 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 8,9 l |
Konstrukcja
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Kolor panelu sterowania | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Nie |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Koszyk i szuflada |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Wypełniony wodą | Gorący |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Typ koszyka na sztućce | Koszyk Bosch VarioFlex Pro |
| System suszenia | Zeolit |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
Wydajność
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Ochrona szkła | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 5 |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Programy mycia | Eco 50 ºC |
| Programy mycia | Garnki 70 °C |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Programy mycia | Szybki 60°C |
| Programy mycia | Auto 45-65 ºC |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Czujnik załadowania | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Samoczyszczący | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Opóźniony start | 24 h |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Czas cyklu | 195 min |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].