AWA
AIWA Mini wieża MSBTU-550
712,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wi-Fi | Nie |
Porty i interfejsy
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Dokowanie Apple | Nie |
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wtyk anteny FM | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Domowy mikrosystem audio |
| Mechanizm ładujący | Taca |
| Liczba magnetofonów | 1 płyt(y) |
| Odtwarzacz płyt | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obudowa kasety | Nie |
| Silnikowy układ ładujący | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 6,1 kg |
| Wymiary głównego zestawu (SxGxW) | 270 x 247 x 116 mm |
| Głębokość produktu | 231 mm |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
Multimedia
| Ilość głośników | 2 |
| Wzmacniacz | Tak |
| Typ podłączenia głośników | RCA |
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
Wyświetlacz
| Podświetlany ekran | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Typ wyświetlacza | LED |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 100 - 240 V |
Wydajność
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Hi-fi | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ilość | 1 |
| Przewody | RCA |
Pozostałe funkcje
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
Radio
| Zaprogramowane stacje | Tak |
| Ilość stacji | 30 |
| Zakresy tunera | FM |
Ergonomia
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Ustawienia korektora | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].