BLA
Mikrowieża Blaupunkt MS45BT
649,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Radio
| Zakresy tunera | PLL |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Zakresy tunera | FM |
| Ilość stacji | 50 |
| Zaprogramowane stacje | Tak |
Ergonomia
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Tryby korekcji | Rock |
| Tryby korekcji | Klasyka |
| Tryby korekcji | Płaski |
| Tryby korekcji | Pop |
| Tryby korekcji | Jazz |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
Konstrukcja
| Mechanizm ładujący | Taca |
| Liczba dysków optycznych | 1 |
| Odtwarzacz płyt | Tak |
| Silnikowy układ ładujący | Tak |
| Obudowa kasety | Nie |
| Zmieniarka CD | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Model | Domowy mikrosystem audio |
Wydajność
| Odtwarzane formaty płyt | CD audio |
| Obsługa typów dysków | CD-R |
| Obsługa typów dysków | CD-RW |
| Odtwarzane formaty płyt | WMA |
| Odtwarzane formaty płyt | MP3 |
| Obsługa typów dysków | CD |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | CD-A |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Multimedia
| Typ podłączenia głośników | Bezprzewodowy |
| Wzmacniacz | Tak |
| Moc szczytowa (PMPO) | 150 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Ilość głośników | 2 |
Waga i rozmiary
| Głębokość głośnika przedniego | 20,3 cm |
| Wysokość głośnika przedniego | 22 cm |
| Wymiary głównego zestawu (SxGxW) | 200 x 130 x 230 mm |
| Szerokość głośnika przedniego | 13,4 cm |
| Waga produktu | 5,8 kg |
Zawartość opakowania
| Antena zakresu UKF | Tak |
| Ilość | 1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Wyświetlacz
| Obsługa znaczników id3 | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Porty i interfejsy
| Wtyk anteny FM | Tak |
| Dokowanie Apple | Nie |
| Ilość portów USB | 1 |
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
Moc
| Napięcie | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy trzymać z dala od wody i wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy podłączaniu do sieci elektrycznej. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia; wewnątrz znajdują się części pod napięciem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].