BLA
Mikrowieża Blaupunkt MS20BK (Bluetooth, odtwarzaczem CD/USB i radiem FM)
492,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Złącza audio RCA | 2 |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Połączenie USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |
Konstrukcja
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj produktu | Sześcian |
| Typ produktu | Mikrowieża Hi-Fi |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Obsługiwane formaty eksportu plików audio | WAV |
| Obsługiwane formaty eksportu plików audio | MP3 |
| Możliw. dost. korektora (Equalizer) | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Obsługiwane formaty eksportu plików audio | FLAC |
| Ilość stacji | 40 |
| Zegar | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Łatwe parowanie | Tak |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Karaoke | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Obsługiwane formaty eksportu plików audio | WMA |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Radio FM | Tak |
Audio
| Moc maksymalna | 120 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 20 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 269 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 626 mm |
| Waga produktu | 6,83 kg |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Głośniki
| Ilość głośników | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].